Nowa, nieduża kasa fiskalna od Novitus – jakie możliwości oferuje Link Online

Novitus Link Online - nieduża kasa rejestrująca

Istnieją urządzenia rejestrujące, które należą do prostszych technologii sprzedaży, wyposażonych w podstawowe, jednak praktyczne funkcje. Istnieją też wyjątkowo zaawansowane, które niemal w każdym aspekcie oferują najnowocześniejsze rozwiązania. Ale są także modele, które w optymalny sposób łączą prostotę, komfort obsługi oraz atrakcyjny zasób opcji. I właśnie do tych ostatnich wydaje się należeć nowa kasa fiskalna marki Novitus. Co jest w stanie zaproponować Link Online?

Przede wszystkim – zgodna ze standardami online

Choć aspekt ten jest dziś już w zasadzie oczywisty, warto wspomnieć, że nowa kasa rejestrująca od Novitus została stworzona wedle wymogów stawianych przez nowoczesny system fiskalizacji. Co zatem najważniejsze, Link Online zapewnia transmisję niezbędnych informacji do Centralnego Repozytorium Kas drogą internetową. A także dysponuje pamięcią chronioną (przechowującą takie dane, jak raporty dobowe czy kopie wystawionych paragonów) i gwarantuje współpracę z terminalami płatniczymi. Ale warto wspomnieć o tej kwestii z jeszcze jednego powodu, nawiązując do standardów komunikacyjnych urządzenia rejestrującego. Mianowicie: Novitus Link Online nie tylko posiada port typu Ethernet (do funkcjonowania w ramach komputerowej sieci LAN), ale również pozwala na rozbudowanie swojej funkcjonalności o modem GSM czy moduł WiFi. W ten sposób użytkownik opisywanej kasy online może uzyskać bezprzewodowe połączenie internetowe z CRK.

Pojemna baza PLU, aplikacja NoviCloud… co jeszcze potrafi Link Online?

W kwestii standardów komunikacyjnych kasy fiskalnej Novitus trzeba dodać, że model ten – poza powyższymi rozwiązaniami i wariantami – oferuje także skorzystanie ze złączy typu USB lub RS-232. W efekcie jest w stanie współpracować z rozmaitymi urządzeniami peryferyjnymi, współtworząc całkiem rozbudowany system sprzedaży. Ponadto, kasa rejestrująca Novitus Link Online dysponuje wydajnym, a zarazem dziecinnie prostym w obsłudze mechanizmem drukującym (np. podczas instalacji rolki papieru termicznego), zdolny umieszczać na paragonach takie treści, jak NIP nabywcy, logo firmy czy dodatkową, zdefiniowaną wcześniej grafikę. Poza intuicyjną w obsłudze klawiaturą oraz dobrymi podzespołami (odpowiadającymi za szybką pracę urządzenia), należy wspomnieć o jeszcze dwóch atutach tej kasy fiskalnej. Po pierwsze, umożliwia zaprogramowanie pokaźnej bazy towarowej, liczącej maksymalnie aż 20 000 pozycji PLU. Po drugie, jak inne nowoczesne modele od Novitus, zapewnia dostęp do autorskiej aplikacji przeglądarkowej NoviCloud. Dzięki temu staje się możliwe np. zdalne zarządzanie opcjami kasy czy przechowywanie ważnych danych w chmurze.

A co widać na pierwszy rzut oka?

Last but not least, czyli – czas powiedzieć kilka słów o konstrukcji Novitus Link Online. Nie traktujmy jednak tej kwestii jak dodatek. Dlaczego? Z powyższej charakterystyki mogłoby wynikać, że mowa o sporym urządzeniu rejestrującym. Tymczasem opisywana kasa fiskalna online posiada naprawdę małe gabaryty, niemalże zbliżające ją do nieco większych modeli mobilnych. W dodatku posiada solidną, ergonomiczną obudowę, utrzymaną w eleganckiej, ciekawej estetyce i dostępną w kilku wariantach kolorystycznych. I właśnie to połączenie – atrakcyjnych funkcjonalności i parametrów użytkowych oraz kompaktowej konstrukcji sprawia, że możemy mówić o dość optymalnym urządzeniu rejestrującym. Mówić o Novitus Link Online jako o kasie, która – choć może wyzbyta nadzwyczajnych innowacji i wodotrysków – jest w stanie z powodzeniem sprawdzić się w niejednej branży i działalności.

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiedz nam, że nie jesteś robotem: *