Novitus Next – kasa nowoczesna pod każdym względem!

Next - nowoczesna kasa fiskalna od Novitus

Różne są wyznaczniki „nowoczesności” urządzeń elektronicznych. Samo określenie bywa zresztą często nadużywane i odnosi się do rozwiązań technologicznych, które nie zawsze oferują naprawdę innowacyjne funkcje. W przypadku kasy Novitus Next mamy jednak do czynienia z naprawdę zaawansowanym urządzeniem fiskalnym. I tutaj pochwały typu „nowoczesna” czy „intuicyjna w obsłudze” nie są na wyrost.

Wbudowany tablet z systemem Android

Kasa Novitus Next już od pewnego czasu jest dostępna na rynku fiskalnym. Warto więc przypomnieć, że było to pierwsze urządzenie rejestrujące, w którym zastosowano wbudowany tablet z systemem Android. Tę kasę fiskalną można więc obsługiwać za pomocą obszernego, kolorowego ekranu dotykowego (o wielkości 7”). Natomiast system operacyjny Android zapewnia dostęp do różnych aplikacji, m.in. kalendarza, kontaktów, galerii, przeglądarki internetowej czy skrzynki mailowej. Użytkownik może również skonfigurować treści wyświetlane na ekranie w taki sposób, aby były one dostosowane do potrzeb konkretnego biznesu. Ponadto, nie zapominajmy o tym, że w Novitus Next zastosowano przyjazne oprogramowanie do zarządzania sprzedażą. Dzięki temu kasa oferuje m.in. wygodne definiowanie produktów bądź usług w bazie PLU.

Zarządzanie danymi w chmurze

Tablet z panelem dotykowym, system operacyjny Android, program sprzedażowy – to nie jedyne innowacyjne rozwiązania, które znajdziemy w kasie Novitus Next. Okazuje się bowiem, że właściciele tego urządzenia zyskują dostęp do aplikacji NoviCloud. To rozwiązanie informatyczne pozwala zaś na przechowywanie bazy danych kasy w chmurze. Ponadto, przy użyciu NoviCloud można zarówno wykonać backup elektronicznej kopi paragonów, jak i zdalnie konfigurować pozycje PLU w bazie towarowej. A na tym nie koniec… Aplikacja chmurowa zapewnia również monitorowanie punktów handlowych lub usługowych czy analizowanie efektów prowadzonej sprzedaży. Innymi słowy, NoviCloud to zaawansowane narzędzie informatyczne, które oferuje duże wsparcie w codziennej pracy przedsiębiorców oraz pracowników firmy.

Inne funkcjonalności kasy Next

O ważnej funkcjonalności Novitus Next poniekąd wspomnieliśmy już w poprzednim akapicie. Jest to bowiem kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów, która zapewnia archiwizowanie ważnych danych w formie cyfrowej – na karcie pamięci. Takie rozwiązanie wpływa nie tylko na lepsze zabezpieczenie firmowej dokumentacji, ale także na mniejsze wydatki na materiały eksploatacyjne.

Natomiast kolejną innowacją w Novitus Next jest możliwość skonfigurowania dowolnej liczby pozycji towarowych w bazie PLU. Warto podkreślić, że obecnie żadna inna kasa nie oferuje jeszcze podobnego udogodnienia. Przy wyborze modelu Next podatnik nie musi więc przejmować się tym, że w pamięci urządzenia zabraknie miejsca dla kolejnych elementów asortymentu. Dodatkową zaletą urządzenia jest zaś fakt, że oferuje ono szybkie wystawianie paragonów fiskalnych z długimi nazwami produktów bądź usług – nawet do 40 znaków.

 

Kasy fiskalne od Novitus od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem polskich przedsiębiorców. Nie inaczej jest w przypadku modelu Next. Z czystym sumieniem możemy napisać, że to jedno z najnowocześniejszych urządzeń rejestrujących, jakie podatnicy mogą obecnie wdrażać w swoich firmach.

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiedz nam, że nie jesteś robotem: *