Niedroga kasa z elektroniczną kopią paragonów

Urządzenia fiskalne marki Farex słyną z tego, że przy niewielkim nakładzie kosztów można otrzymać sprawną, prostą w obsłudze i funkcjonalną technologię. Nie inaczej jest w przypadku kasy rejestrującej Perła E. Ostatni człon nazwy tego urządzenia wskazuje na to, że w tym modelu mamy do czynienia z modułem elektronicznej kopii paragonów. Co jeszcze zaoferuje ta niepozorna kasa fiskalna?

fiskalny-waw-pl-artykul-Niedroga-kasa-z-elektroniczna-kopia-paragonow

Jednoznaczna identyfikacja asortymentu

Perła E jest urządzeniem fiskalnym, w którym można zaprogramować maksymalnie 3 000 pozycji towarowych. W związku z tym, model ten sprawdzi się głównie w mniejszych i średnich przedsiębiorstwach, posiadających w swojej ofercie około kilku tysięcy produktów lub usług. Należy jednak podkreślić, że kasa doskonale poradzi sobie z precyzyjnym zidentyfikowaniem asortymentu. Jest tak, gdyż przy pomocy Farex Perła E każdej pozycji towarowej można przypisać nazwę o długości 40 znaków. To w większości sytuacji eliminuje konieczność stosowania skrótów, a z pewnością zabezpiecza przed nieczytelnymi wyrażeniami.

Niewielkie gabaryty i mała waga

Kasa fiskalna marki Farex wyróżnia się niewielkimi gabarytami. To wręcz jedno z najmniejszych i najlżejszych urządzeń na rynku. Dzięki temu model Perła E znajduje zastosowanie zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przy prowadzeniu sprzedaży mobilnej. W pierwszym przypadku, kasa bez problemu zmieści się na większości stanowisk obsługi klientów. W drugim – nie sprawi kłopotów w czasie transportu.

Kopie paragonów na elektronicznym nośniku danych

Perła E to jedno z tych urządzeń, które umożliwiają przechowywanie kopii paragonów fiskalnych na karcie pamięci. Rozwiązanie to wpływa pozytywnie nie tylko na komfort pracy, ale także na bezpieczeństwo dokumentacji oraz wydatki związane z materiałami eksploatacyjnymi. Kopie paragonów, które znajdują się na cyfrowym nośniku, można w każdej chwili zarchiwizować na dysku twardym komputera lub płycie DVD. Ponadto, kasa używa tylko 1 rolki, co znacznie obniża koszty zakupu papieru termicznego.

5 komentarzy

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiedz nam, że nie jesteś robotem: *