Farex Bursztyn E Plus. Długo wyczekiwana kasa fiskalna jest już na rynku!

Kasa Farex Bursztyn E Plus

W listopadzie 2016 roku pisaliśmy o tym, że do sprzedaży trafiła kasa rejestrująca Farex Bursztyn Plus. Była to odświeżona wersja popularnego urządzenia fiskalnego, w przypadku której zwiększono m.in. maksymalną pojemność bazy towarowej (PLU). Dziś natomiast przyszła pora na szczegółowe omówienie zupełnie nowego modelu wspomnianej marki. A jest nim długo wyczekiwana kasa fiskalna Farex Bursztyn E Plus.

Kasa Bursztyn z kopią elektroniczną

Pojawienie się w sprzedaży Farex Bursztyn E Plus to świetna informacja dla wielu polskich przedsiębiorców. Powiększyła się bowiem oferta niedrogich kas fiskalnych, które zapewniają przechowywanie kopii paragonów w formie elektronicznej. W przypadku wspomnianego modelu, istotne dane firmowe są zapisywane na pojemnej karcie pamięci microSD. I co najważniejsze, odbywa się to całkowicie automatycznie. W rezultacie, użytkownicy kasy fiskalnej Bursztyn E Plus nie muszą gromadzić zadrukowanych rolek, jak ma to miejsce w przypadku stosowania urządzenia rejestrującego z kopią tradycyjną. Zamiast tego, mogą w prosty sposób, skutecznie zabezpieczyć ważną dokumentację przedsiębiorstwa. Wystarczy dodatkowo skopiować dane i umieścić je na innym nośniku lub dysku twardym firmowego komputera.

7 000 pozycji w bazie PLU!

Jednoznaczne identyfikowanie wszystkich elementów asortymentu, które są sprzedawane przy pomocy kasy fiskalnej, to jeden z obowiązków podatnika. Dlatego tak istotne jest to, jaką bazę towarową może obsługiwać dane urządzenie rejestrujące. Pod tym względem Bursztyn E Plus na pewno nie ma się czego wstydzić. Wspomniana kasa zapewnia bowiem zdefiniowanie nawet 7 000 pozycji PLU. W tym przypadku warto także napisać o 2 dodatkowych udogodnieniach dla przedsiębiorcy.

Po pierwsze, w zestawie z kasą fiskalną marki Farex użytkownik otrzyma funkcjonalne oraz proste w obsłudze oprogramowanie komputerowe PLU Manager. Program ten zapewni zaś skuteczne i szybkie zdefiniowanie całej bazy towarowej. Po drugie, Bursztyn E Plus może wystawiać paragony fiskalne, na których znajdą się długie nazwy produktów bądź usług – nawet do 40 znaków. Stanowi to dodatkową gwarancję, że wszystkie elementy asortymentu zostaną jednoznacznie zaprogramowane w bazie PLU kasy.

Sprzedaż usług czasowych w standardzie

Kasa fiskalna Farex Bursztyn E Plus zyskała kilka ciekawych funkcjonalności. Rozwiązaniem technologicznym, które na pewno wyróżnia to urządzenie rejestrujące, jest opcja rejestrowania usług czasowych. Na czym polega wspomniana przed chwilą funkcja? W największym skrócie, Bursztyn E Plus może wystawiać specjalne kwity, na których znajduje się informacja na temat momentu rozpoczęcia świadczenia usługi. Później, własnie na podstawie tego dokumentu, urządzenie samodzielnie obliczy czas trwania konkretnego zlecenia oraz kwotę do zapłaty.

Przy okazji warto wspomnieć o tym, że Bursztyn E Plus może współpracować z terminalem płatniczym. Wymiana danych odbywa się za pośrednictwem interfejsu komunikacyjnego typu USB, który znalazł się w kasie marki Farex. Co więcej, model ten sprawdza się przy współpracy z czytnikiem kodów, wagą elektroniczną, komputerem czy szufladą na pieniądze.

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiedz nam, że nie jesteś robotem: *