Elzab Mini E — kasa o małych gabarytach

Wybierając kasę fiskalną, musimy postawić na model, który będzie nam dobrze służy. W innym przypadku prowadzenie ewidencji będzie wymagało zdecydowanie więcej wysiłku i nakładu pracy. Na rynku dostępnych jest oczywiście wiele urządzeń rejestrujących sprzedaż. Dzięki temu każdy przedsiębiorca powinien znaleźć coś dla siebie. Zarówno taki, który prowadzi sprzedaż w dużym punkcie handlowo-usługowych, jak i ten obsługujący klientów w sklepie o niewielkiej przestrzeni. Dziś chcielibyśmy się skupić na drugim przypadku i zaprezentować niewielką kasę rejestrującą z przydatnymi funkcjami. Urządzeniem tym będzie Elzab Mini E.

Elektroniczny zapis kopii paragonów

Kasa fiskalna Elzab Mini E

Kluczową zaletą tego modelu jest moduł elektronicznej kopii paragonów. Wspomniane rozwiązanie technologiczne umożliwia bowiem komfortowe archiwizowanie danych w formie cyfrowej. Kasa marki Elzab drukuje paragon fiskalny, który należy wydać nabywcy towaru lub usługi, natomiast jego kopię zapisuje na karcie pamięci. Dzięki temu Mini E używa jednorazowo tylko jednej rolki papieru, co wpływa na znaczne obniżenie kosztów związanych z eksploatacją. Ponadto, kopie paragonów zgromadzone na elektronicznym nośniku można dodatkowo zapisać na komputerze. Nie tylko ułatwi to przeglądanie danych, ale także pozwoli na lepsze ich zabezpieczenie.

Klawisze szybkiej sprzedaży

Kasa Elzab Mini E została wyposażona w klawiaturę, która w znacznym stopniu zautomatyzuje prowadzenie handlu. Wszystko za sprawą tego, że model ten zaoferuje skorzystanie nawet z 61 skrótów klawiszowych. Użytkownik kasy może stosować przyciski funkcyjne zarówno do szybkiej sprzedaży, jak i do bezpośredniego dostępu do często wykonywanych operacji, np. wydruku raportu dobowego. Ważna informacja – klawiatura w modelu Mini E jest dostępna w 2 wersjach: standardowej lub modułowej.

Idealna także do pracy mobilnej

Nazwa nie wzięła się z niczego – Mini E to naprawdę niewielkie urządzenie. Na wstępie wspomnieliśmy, że pożytek będą mieli z niego przedsiębiorcy, którzy nie mogą przeznaczyć zbyt wiele miejsca na zainstalowanie kasy fiskalnej. Ale nie tylko! Model ten znajdzie również zastosowanie przy mobilnym świadczeniu usług lub w handlu obwoźnym. Kasa fiskalna marki Elzab jest po prostu łatwa w przenoszeniu i stosunkowo lekka. Oprócz tego, została wyposażona w wydajny akumulator.

Przydatne linki

4 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiedz nam, że nie jesteś robotem: *