Powiew świeżości, czyli nieco nowszy model K10

Wbrew pozorom (jeśli takie mają miejsce), rynek technologii sprzedaży jest dość zróżnicowany. Istnieją kultowe urządzenia fiskalne, które od długiego czasu cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców – i zupełnie nowe, proponujące często innowacyjne rozwiązania. Są też modele nowoczesne, atrakcyjne, do których producenci wracają, wyposażając je w kolejne funkcje. Można powiedzieć, że pomiędzy wszystkimi wymienionymi kategoriami znajduje się kasa Elzab K10.

Nowa homologacja…i nie tylko

Jak poinformował producent, model K10 uzyskał nową homologację. Ale decyzja wydana przez Główny Urząd Miar to nie jedyna, świeża wiadomość, jaka obecnie dotyczy tej kasy. Urządzenie zyskało również dodatkowe opcje, odpowiedzialne za różne aspekty działalności handlowej: od wyglądu stanowiska pracy, przez różnorodność reprezentowanych branż, a skończywszy na realizacji fiskalnych obowiązków.

Z pewnością, istotnym atutem jest możliwość wyposażenia K10 (na prośbę podatnika) w praktycznie dowolny interfejs do bezprzewodowej komunikacji z innymi urządzeniami. Mowa tu o takich rozwiązaniach, jak Wi-Fi, Bluetooth czy GPRS. Istnieje też opcja zdalnego korzystania z kasy, w trybie klient-serwer. Dlatego, mimo, że model marki Elzab posiada przede wszystkim 1 złącze (USB), paradoksalnie zapewnia szeroki wybór sposobów na konfigurację systemu sprzedaży w naszej firmie.

Inną, cenną funkcją jest usługa czasowa, która z pewnością przyda się podczas naliczania kwoty za korzystanie z parkingów, basenów lub torów na kręgielni. Rozwiązanie to umożliwia także zmianę ceny w trakcie trwania usługi. Przejrzysty i prosty w użyciu interfejs pozwala precyzyjnie skonfigurować poszczególne parametry, służące sprawnej sprzedaży usług czasowych.

Przedsiębiorcy, dla których szczególnie ważne jest jak najwygodniejsze spełnianie fiskalnych wymogów, mogą być zainteresowani opcją komunikatów, które we właściwym momencie poinformują o obowiązkowym raporcie dobowym lub miesięcznym – proponując jednocześnie, aby w danym momencie wykonać to zadanie. Dzięki temu podatnik nie musi się obawiać, że przeoczy zadanie, którego zaniechanie może skutkować poważnymi konsekwencjami.

Warto też wspomnieć o stronie wizualnej modelu K10. Kasa jest dostępna teraz w 6 wersjach kolorystycznych, co pozwala jeszcze dokładniej dopasować urządzenie do stanowiska obsługi klientów lub całego wystroju wnętrza pracy. Wbrew pozorom, ostatnio mówi się więcej o tym, że tego typu aspekty potrafią również wpłynąć na zjednywanie sobie nabywców oraz podwyższenie prestiżu prowadzonej działalności.

Nie tak nowe, nie tak stare

Kasa fiskalna Elzab K10 to model, który już od jakiegoś czasu jest obecny na rynku technologii sprzedaży. Obecny i często zauważany, bowiem rozwiązania, jakie zaoferował, nie są przestarzałe – wręcz przeciwnie, nadal stanowią o nowoczesności i praktyczności tego urządzenia. Należy do nich przede wszystkim panel dotykowy, taki, jaki znamy ze współczesnych smartfonów. Przejrzyste komunikaty, dotyczące przebiegu transakcji, wyświetlanie kodów QR, intuicyjna klawiatura z przyciskami funkcyjnymi – wszystko to daje posiada lub umożliwia ekran operatora.

Dodatkowo, kasa marki Elzab posiada nieduże gabaryty, poręczną sylwetkę i trwałą konstrukcję, odporną na zalania, zarysowania, niskie temperatury i wstrząsy mechaniczne. Antypoślizgowa powłoka obudowy sprawia, że K10 pewnie leży zarówno w dłoniach użytkownika, jak i na ladzie sklepowej. W rezultacie więc, urządzenie znajduje zastosowanie w wielu różnych branżach oraz odmiennych działalnościach – także tych, których istotną cechą są trudniejsze warunki pracy.

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiedz nam, że nie jesteś robotem: *