Branża fiskalna w sieci, czyli 10 najciekawszych artykułów 2015 roku

Rynek technologii sprzedaży cieszy się dziś bardzo dużym zainteresowaniem polskich internautów. W zdecydowanej większości są to zapewne przedsiębiorcy zobowiązani do rozpoczęcia rejestracji obrotu przy użyciu kasy fiskalnej, ewentualnie właściciele firm, w których urządzenia tego typu są już zainstalowane. Dlatego w sieci można znaleźć wiele interesujących artykułów. Dotyczą one zarówno konkretnych modeli, jak i funkcjonujących w Polsce przepisów.

branza-fiskalna-10-najciekawszych-artykulow-2015-roku

O czym się mówiło w ubiegłym roku?

Kolejności tekstów w tym zestawieniu nie należy traktować jako rankingu z cyklu „od najlepszych do najgorszych”. Każdy ma swój gust i Waszej rozwadze pozostawiamy ocenę, który z poniższych artykułów był najciekawszym w 2015 roku. Wybór tekstów był oczywiście w pewnym stopniu subiektywny, gdyż trudno tego uniknąć. Niemniej, w przygotowaniu zestawienia chodziło również o to, aby nawiązywało ono do najważniejszych wydarzeń ubiegłego roku. Oprócz tego, znalazły się w nim materiały poświęcone nowym urządzeniom oraz jednej z najpopularniejszych akcji edukacyjnych ostatnich lat – Narodowej Loterii Paragonowej.

Wśród 10 najciekawszych artykułów nie mogło zabraknąć tekstów typowo poradnikowych. Wiadomo bowiem, że dla przedsiębiorców zawsze są to przydatne materiały. A im więcej wskazówek ekspertów, tym lepiej. Dość pisania, czas na zestawienie przygotowane przez Fiskalny.waw.pl.

  1.  Pierwsza kasa fiskalna. Jak ją wybrać i kiedy zainstalować?
  2. Co znajduje się w środku kasy fiskalnej?
  3. Revo-lucyjne rozwiązania z korzyścią dla branży fiskalnej
  4. Tablet fiskalny ułatwi życie firmom? Funkcje drukarki fiskalnej, czytnika kart i skanera w jednym
  5. Pierwsze połączenie drukarki rejestrującej i komputera – terminal fiskalny marki Posnet
  6. O co chodzi w Narodowej Loterii Paragonowej?
  7. Zakończenie użytkowania kasy fiskalnej
  8. Elzab K10 – mobilna kasa fiskalna. Studium przypadku
  9. Wymiana modułu czy zakup urządzenia – co zrobić, gdy kończy się pamięć kasy?
  10. Kasę rejestrującą można zastąpić rezerwowym urządzeniem fiskalnym

W tym „rankingu” mogłoby się oczywiście znaleźć znacznie więcej artykułów poświęconych branży fiskalnej oraz przepisom. Wybór był naprawdę trudny, gdyż jak zostało wspomniane na początku, interesujących tekstów oraz tematów do omówienia nie brakuje. Jeśli trafiliście gdzieś na materiały, które są szczególnie warte uwagi, możecie się nimi podzielić w komentarzach pod wpisem. Ciekawych informacji i cennej wiedzy nigdy zbyt wiele!

5 komentarzy

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiedz nam, że nie jesteś robotem: *