Praktyczna kasa firmy Novitus

Można chyba zaryzykować tezę, że każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, aby kupić nowoczesną kasę fiskalną. Szczególnie w sytuacji, gdy będzie ona wykorzystywana dosyć często. To proste – urządzenie z wieloma przydatnymi funkcjami wpłynie pozytywnie na szybkość i komfort pracy. Na szczęście kasa tego typu nie musi oznaczać dużego wydatku. Ponadto, może być niewielka i poręczna. Przykładem niech będzie model Nano E produkowany przez firmę Novitus. Urządzenie to została wyposażone m.in. w elektroniczną kopię paragonów oraz alfanumeryczną klawiaturę. Co jeszcze zaoferuje właścicielowi firmy i jego pracownikom ta kasa?

Kasa fiskalna Novitus Nano E

Mała i poręczna

Wielką zaletą tej kasy fiskalnej są jej gabaryty. Jest to bowiem urządzenie niewielkie, które można bez problemu przenosić w torebce lub plecaku. Transport Novitus Nano E dodatkowo ułatwia mała waga tego modelu – jedynie 0,65 kg. Dzięki temu opisywana kasa może być z powodzeniem stosowana zarówno w handlu mobilnym, jak i podczas prowadzenia sprzedaży w punkcie handlowo-usługowym (zmieści się nawet na mocno ograniczonym przestrzennie stanowisku obsługi klientów).

Funkcjonalna i przyjemna w użyciu klawiatura

Na uwagę zasługuje także funkcjonalna klawiatura, posiadająca 4 przyciski, które możemy zaprogramować do szybkiej sprzedaży. Każdemu z klawiszy funkcyjnych można przypisać 2 znaczenia, co daje łączną liczbę 8 skrótów. Dodatkowo, klawiatura w Nano E została pokryta silikonową nakładką, dzięki czemu jest odporna nie tylko na przypadkowe zalanie cieczą, ale także na uszkodzenia mechaniczne.

Moduł elektronicznej kopii paragonów

Wspomnieliśmy o tej technologii już we wstępie, ale warto jeszcze na chwilę do niej wrócić. Decyduje ona bowiem w dużym stopniu o funkcjonalności tej kasy. W największym skrócie – Novitus Nano E drukuje jedynie paragony fiskalne dla klientów, natomiast ich kopie przechowuje w formie elektronicznej (na karcie pamięci). Zalet takiego rozwiązania jest wiele, m.in. oszczędność papieru, lepsze zabezpieczenie danych oraz automatyzacja pracy. Zarchiwizowane kopie paragonów fiskalnych można przeglądać w dowolnym momencie, ale użytkownik nie ma dostępu do ich edycji.

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiedz nam, że nie jesteś robotem: *