Praktyczna drukarka od firmy Posnet

O wyborze drukarki fiskalnej, a nie kasy, często decyduje możliwość współpracy ze zdecydowanie większą bazą towarową. Standardem jest co najmniej 100 000 PLU, ale wiele modeli oferuje obsługę nawet kilkuset tysięcy produktów lub usług. Do tego grona zalicza się drukarka fiskalna Posnet Thermal HD. Warto jednak podkreślić, że przedsiębiorcy wybierają to urządzenie także z innych względów. Nie brakuje w nim bowiem przydatnych rozwiązań technologicznych. Trudno się temu dziwić, gdyż model Thermal HD jest jednym z flagowych produktów marki Posnet. Co konkretnie jeszcze oferuje ta drukarka rejestrująca?

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Szybki mechanizm drukujący

Szybkość pracy mechanizmu drukującego ma istotny wpływ zarówno na komfort, jak i płynność pracy. Wystarczy wspomnieć, że dzięki temu klienci nie musza czekać w nieskończoność na wydanie paragonu fiskalnego. Pożądany jest także błyskawiczny wydruk raportów fiskalnych – dobowych i miesięcznych – który ułatwia wykonywanie obowiązków. W przypadku drukarki Thermal HD, prędkość wydruku wynosi aż 47 linii na sekundę! Trudno znaleźć drugie urządzenie fiskalne, które mogłoby się pochwalić takim wynikiem.

Paragon z logo lub reklamą? Czemu nie!

Dostosowanie wyglądu paragonu do potrzeb przedsiębiorcy to kolejna zaleta Posnet Thermal HD. Urządzenie pozwala bowiem na wydruk dokumentów tego typu, które mogą zawierać zarówno logo firmy, jak i dowolną, inną grafikę. Prościej w ten sposób zwrócić uwagę klientów na swoją działalność. Ponadto, paragon z estetycznymi elementami wpłynie pozytywnie na prestiżowy wizerunek niejednego przedsiębiorstwa.

Cena drukarki Thermal HD

Posnet Thermal HD nie należy do najtańszych urządzeń fiskalnych. Niemniej, właściciel tego modelu zyska tyle przydatnych możliwości, że jego zakup z pewnością będzie opłacalny, a wręcz zwróci się z nawiązką. Dodatkowo, część kosztów da się obniżyć za sprawą funkcjonującej ulgi. Warto przypomnieć, że przy zakupie pierwszego urządzenia rejestrującego przedsiębiorcy przysługuje refundacja – nawet do 90% wydanej kwoty (jednak nie więcej niż 700 zł).

Przydatne linki

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiedz nam, że nie jesteś robotem: *